SSuite CleverNote PIM

2.6.2.2

Bu çok özellikli sanal ajandayla her şeyi organize edin

oy
0

1.6k

Bu uygulamayı oyla

Her şeyi organize ve aynı yerde tutmak isterseniz, SSuite CleverNote PIM sizin için mükemmel bir uygulamadır. Bir ajandanın yanı sıra, bekleyen görevlerinizin tümünü takip edebileceğiniz, seyahatinizi organize edebileceğiniz, paranızı yönetebileceği, kişilerinizi listeleyebileceğiniz ve ayrıca genel notlar tutabileceğiniz bir yere de sahiptir.

Gün be gün, gerekli tüm bilgileri süper kapsamlı ve çok hafif, kullanımı kolay bu uygulamayla tek bir yerde saklayabilirsiniz. Diğer görevleri yerine getirirken arka planda çalışmaya devam edebilirsiniz ve bilgisayarınız hiçbir şekilde etkilenmez.

SSuite CleverNote PIM'i, kısa sürede çözmeniz gereken, bekleyen görevleriniz veya yaklaşan randevular ve etkinlikler hakkında sizi bilgilendirecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Basit ama etkili bir renk kodlama sistemi ile öncelik sırasına göre yapacaklarınızı düzenleyin. Bunun yanı sıra, arayüzü internetin ilk günlerini anımsatır, ancak modern bir uygulamanın gücü ve hızı ile 2000'lerin nostaljilerinden keyif almak için de harika bir yoldur.
Uptodown X